“TAKT-1” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti – Yumşa invntar,yataq ləvazimatları və xüsusi geyimlərin alınması – 144.815 AZN
“TAKT-1” MMC – MAŞIN, AVADANLIQ VƏ AKSESUARLARIN SATIN ALINMASI – 488.305,5 AZN
“UNITED PARTNER GROUP” MMC – Katriclərin dolumu, bərpası və barabanların təmiri -40.953 AZN
Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinin Nizamnamə kapitalı 500 AZN, ELNURƏ MİRZƏYEVA ELDƏNİZ QIZI isə Qanuni təmsilçidir.
2023-cü ili noyabrı və sonrakı aylarda da xəstəxana rəhbərliyi tendersiz qalmayıb.
Rayonlararası İstehsalat Kombinat – “Gəncə şəhər Birləşmiş Xəstəxanası Z.Məmmədov adına xəstəxanada əsaslı təmir işlərinin satın alınması – 75.521,91 AZN
Kombinatın Nizamnamə kapitalı 20 AZN, qanuni təmsilçisi SOLTAN BAXIŞOV DURSUN Oğludur.
“Qafqaz VVOOD” MMC- Bərk İnventarın satınalınması – 109.030,82 AZN
“Qafqaz VVOOD” MMC 18 aprel 2023-cü ildə qeydiyyata alınıb. Nizamnamə kapitalı 100 AZN olan şirkətin qanuni təmsilçisi Nadirxanov Əli Rüfət oğludur.
2024-cü ildə isə İsmayılov İlkin Yusub oğlunun direktoru olduğu Gəncə Şəhər Birləşmiş Xəstəxanası ümumi məbləği 350 min manatdan çox olan 5 tender müqaviləsi imzalayıb.
“SİNAM” Məhdud Məhsuliyyətli Cəmiyyəti -Maliyyə və mühasibatlıq əməliyyatlarının avtomatlaşdırılması üzrə proqram təminatının (SERP) modullarına texniki dəstək xidmətləri – 10.620 AZN
Nizamnamə kapitalı 44487.92 AZN, Qanuni təmsilçi ƏBÜLFƏT RƏHMANOV SALMAN Oğludur.
“KARE PROJE CONSULTING” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti – Perinatal Mərkəzdə təmir üzrə layihə və smeta sənədlərinin hazırlanması – 35.097 AZN
“KARE PROJE CONSULTING” MMC 1 12.01.2022-ci ildə qeydiyyata alınıb. Nizamnamə kapitalı 10 AZN olan şirkətin qanuni təmsilçisi YUSİF YUSİFLİ ELDAR oğludur.
“A4 OFİS” MMC- Dəftərxana və Təsərrüfat malları – 249.119,95 AZN
Bildirək ki, “A4 OFİS” MMC-nin qanuni təmsilçisi ELŞƏN MƏMMƏDOV ABBASƏLİ OĞLU, nizamanamə kapitalı 10 AZN-dir.
“KARE PROJE CONSULTING” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti – Uşaq xəstəxanasında təmir üzrə layihə və smeta sənədlərinin hazırlanması – 94.983 AZN
Qeyd edək ki, təqdim etdiyimiz yazıda “alış-veriş” siyahısının tamamilə hamısı göstərilməyib.
Hesablama Palatasının Audit yoxlaması göndərilsin, Dövlət büdcəsindən Gəncə Şəhər Birləşmiş Xəstəxanasına ayrılan maliyyə vəsaiti yoxlanılsın.