Xətai Rayon İcra Başçısı Rafiq Quliyev Ulu Öndər Heydər Əliyev siyasətinə və Cənab Prezident İlham Əliyevə Sədaqətlə Xidmət Edən İnsandır.
Bildiyimiz kimi vətənə və dövlətə xidmət edən insanlar hər zaman var.
Bunlardan biri olaraq Xətai Rayon İcra Başçısı Rafiq Quliyevi misal Gətirmək Olar.
Rafiq Müəllim Xətai Rayon İcra Başçısı Təyin Olunandan Xətai Rayonu Daha da İnkişaf Etmişdir.
Mən Fərid Şərifov Bildirmək İstəyirəm ki, Mən Özüm Xətai Rayonunda Yaşayıram.Rafiq Müəllim İcra Başçısı Təyin Olunandan Bir Müddət Sonra Mən Yaşadığım Xətai Rayon Ərazisində Xətai Rayon İcra Başçısı Rafiq Quliyevin Təşəbbüsü ilə Gənclik Parkı Salınmışdır.Gənclik Parkında Xətai Rayonunda Yaşayan vətəndaşlar həmin parkda rahat istirahət edir və dincəlirlər.
Gənclik parkında uşaqlarında əylənməsi üçün hər cür şərait yaradılıb.
Rafiq müəllim hər zaman gənclərə dəstək olan insandır.Mən Özüm Xətai Rayon İcra Hakimiyyətinin Könüllüsü Olaraq Gənc kimi Fəaliyyət Göstərirəm.Hesab Edirəm ki, Xətai Rayon İcra Hakimiyyəti və Başçı Rafiq Müəllim Gənclərin Vətənpərvərlik ruhunda Yetişməsində Gənclərə Çox Böyük Dəstək Olur və Gənclərə Hər Zaman Diqqət Göstərir.
Xətai rayon icra başçısı Rafiq Müəllim Xətai Rayonda Yaşayan Vətəndaşlarla hər zaman görüşür və insanlara hər zaman diqqət və qayğı göstərir.
Mən Xətai Rayonunda Yaşayan bir gənc kimi Xətai Rayonun İnkişafı Cəhətdən İnsanların Sağlamlığı və İnsanların Sosial Rifahının Daha Yaxşı Yaşaması Üçün Xətai Rayon İcra Hakimiyyətinə və Başçısı Dəyərli İnsan Rafiq Quliyevə Öz Dərin Təşəkkürümü Bildirirəm.
Qeyd Edim ki, Rafiq Quliyev 12 Noyabr 2019-cu İldə Cənab Prezident İlham Əliyevin İmzaladığı Sərancamla Xətai Rayon İcra Hakimiyyətinin Başçısı Təyin Olunub.
Rafiq Quliyev Hər Zaman Vətənə Dövlətə və Ulu Öndər Heydər Əliyev Siyasətinə, həmçinin Cənab Prezident İlham Əliyevə Sədaqətlə Xidmət Edən İnsandır.
Xətai Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Rafiq Quliyevə İşlərində və Fəaliyyətində, Vətənə və Dövlətə Xidmət Yolunda Uğurlar Arzulayıram.
Yaxşıki Rafiq Müəllim kimi Vətənpərvər və Gənclərə Diqqət və Dəstək Göstərən İnsanlar Var.
Rafiq Quliyev daim gənclərimizi dəstəkləyir.
Mən Fərid Şərifov Xətai Rayon İcra Hakimiyyətinin Könüllüsü Olaraq, YAP Xətai Rayon Təşkilatının Üzvü Olaraq, həmçinin Bir Gənc Kimi Bildirmək İstəyirəm ki, çox xoşbəxt gəncəm ki Bizim Xətai Rayon İcra Başçısı Rafiq Quliyev Müəllimdir.
Mən bildirmək istəyirəm ki, Rafiq Quliyev Müəllimlə Xətai Rayon İcra Hakimiyyəti Daha Böyük Uğurlara İmza Atacaq.
Hörmətlə YAP Xətai Rayon Təşkilatının Üzvü, Xətai Rayon İcra Hakimiyyətinin Könüllüsü, İDEA İctimai Birliyin Üzvü və Könüllüsü, 1-ci Vitse Prezident Mehriban Əliyeva Xanımın Könüllüsü, Qeyd İctimai Birliyin Üzvü Fərid Şərifov.